Evente

Panairi i Ditës së Verës Elbasan 2018

Tunamar Sh.k ju uron Gezuar Diten e Veres dhe ju mirepret ne Panairin e organizuar ne Pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” per tiu prezantuar me nga afer me Punimet dhe Risite e saj.
NE PESHOJME INDUSTRINE TUAJ!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.